Menu
Strona główna
Definicje
Dwuznaczne
Na dobranoc
Na dzień dobry
Prawa
Przyjaźń
Słodkie
Śmieszne
Złośliwe
Złote myśli
Miłosne
Dla niego
Dla niej
Wiersze
Na dobranoc
Przyjaźń
Miłosne
Życzenia
18-nastka
Bożonarodzeniowe
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Imieninowe
Nowy rok
Rocznica ślubu
Ślubne
Sylwestrowe
Urodzinowe
Wielkanocne
 
Warning: include(rek2.htm) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /abecadlosms/dzien-babci.php on line 239

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'rek2.htm' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5.2/pear') in /abecadlosms/dzien-babci.php on line 239

Dzień babci

(1)   (2)

 

Babuniu Kochana! Weź mnie na kolana - Ja Cię ucałuję Szczerze powinszuję Byś nam długo żyła, Zawsze zdrową była.

W dniu Twojego święta, Ukochana Babciu, życzę Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego życzy Ci (imię).

W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości. Jak można zdobyć zdolność by w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można powiedz Babciu stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?

Nieraz gdy sen skrzydła uniósł, Ciebie widziałem Babuniu, jak swą delikatną ręką w śnie okrywasz mnie kołderką i codziennie widzę stale, jak się troszczysz mną wytrwale więc ode mnie przyjm w wdzięczności zapewnienie mej miłości.

Wszystkim Babciom Nowa Jesien Niech pogodne dni przyniesie. Bezdeszczowe, bezmarkotne Jak w dzienniczkach naszych stopnie.

Babuniu Kochana! Weź mnie na kolana - Ja Cię ucałuję Szczerze powinszuję Byś nam długo żyła, zawsze zdrową była.

Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochańsza Babciu! Z okazji Twojego świeta stu lat radosnego życia W gronie kochających Cię dzieci i wnuków. Życzy .


Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję, i chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś - pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion.

W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!


Najwspanialsza! Najmądrzejsza! Najukochansza Babciu! Z okazji Twojego swieta stu lat radosnego życia W gronie kochajacych Cię dzieci i wnuków. Życzy (imię).


Na Dzień Babci chcę Ci złożyć Serdeczne życzenia, Byś lat setnych mogła dożyć, Nie wiedząc, co to zmartwienia.


Wszystkim Babciom Nowa Jesień Niech pogodne dni przyniesie. Bezdeszczowe, bezmarkotne Jak w dzienniczkach naszych stopnie.


Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, Tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym, Tyle uśmiechu, dobroci, radości. Jak można zdobyć zdolność, By w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?


Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami wnuczek dąży, niech nam tylko szczęście sprzyja.


Życzę dziś Tobie, Babuniu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była, życzę Babuniu życia najdluższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego.

 
          Bramki SMS

.......

 

 

 

 

 
 
horoskop  | humor | egielda | eromony |